Zrušení
14-denní možnost na vrácení zboží pro všechny náhradní díly
14 days

Máte právo na vrácení zakoupeného zboží do 14 dnů po obdržení vašich Autodíly

Více

Platba

V našem online obchodu automobilové součástky je možné využít tyto způsoby platby

 • Kupte si náhradních dílů a zaplaťte kreditní karty – MasterCard, Visa, American Express
 • Paypal umožňuje nakupování auto-díly – PayPal

Více

Doprava

Po vytvoření objednávky v našem auto-díly obchodu si můžete vybrat kurýrskou společnost:

DHL, GLS & UPS doručí vaši náhradní díly objednávku pohodlně přímo k vám domů anebo do dílny
Doprava zdarma objednávky od 3000 Kč

Více

Česká republika
 • euautoteile.de v Německu Deutschland
 • euautoteile.at v Rakousko Österreich
 • euautoteile.ch ve Švýcarsko Schweiz
 • euautopieces.fr ve Francii France
 • euautopezzi.it v Itálii Italia
 • euautorecambios.es ve Španělsku España
 • euautoczesci.pl v Polsku Polska
 • euautopiese.ro v Rumunsku România
 • euautoonderdelen.nl v Nizozemsku Nederland
 • euantallaktika.gr v Řecku Ελλάδα
 • euautopecas.pt v Portugalsku Portugal
 • euautoonderdelen.be v Belgii België
 • eualkatresz.hu v Maďarsku Magyarország
 • eurobildelar.se ve Švédsku Sverige
 • euavtochasti.bg v Bulharsku България
 • euautodele.dk v Dánsku Danmark
 • euvaraosat.fi ve Finsku Suomi
 • euspares.co.uk v Spojené království United Kingdom
 • euavtodeli.si v Slovinsko Slovenija
 • euroautodiely.sk v Slovensko Slovensko
 • euautoosad.ee v Estonsko Eesti
 • euautodalys.lt v Litva Lietuva
 • euautodalas.lv v Lotyšsko Latvija
 • euautodeler.co.no v Norsku Norge
0,00 Kč #
Registrace
Přihlášení

Zadejte váš email a heslo

Zapomenuté heslo?

Ještě nemáte účet na EUautodily.cz? Registrace se nyní, bude to trvat méně než 1,5 minuty

0,00 Kč #
EUautodily.cz - podpora
Více než 1 000 000 autodílů Více než autodílů
×
×

Všeobecné obchodní podmínky

Tyto podmínky prodeje a dodání se vztahují na prodej spotřebního zboží v rámci portálu www.EUautodily.cz. Smlouvy jsou uzavírány s fyzickými osobami, ne podniky, ve kterých jsou fyzické osoby zaměstnány. Klepnutím na tlačítko "koupit" (povinné rezervace), souhlasíte s podmínkami prodeje, dodání a zaplacení zboží firmou Wemax Group GmbH & Co.KG (dále jen "my"). Tyto podmínky se vztahují na smluvní vztah mezi námi a zákazníkem/klientem, (vy). Jazykem smlouvy je němčina.


1. Průběh zakázky

Po odeslání objednávky, automaticky obdržíte e-mail obsahující informace o produktu, přepravních nákladech, vybrané platební metodě a dodací podmínky, jakož i objednávku v textové podobě. Kupní smlouva nabude účinnosti v okamžiku, kdy zašlete zálohu vybranou metodou platby. Zašleme Vám písemné potvrzení, že zakázka byla přijata a pošleme fakturu. Tato smlouva vstupuje v platnost rovněž v případě platby předem v okamžiku odeslání zboží, nebo po jejich dodání po písemném oznámení o přijetí objednávky nebo oznámení o dodání zboží. Vaše objednávky jsou uloženy v naší databázi po uzavření smlouvy/smluv. Pokud jste ztratili informace týkající se Vaší objednávky, kontaktujte nás prosím e-mailem, faxem nebo telefonicky a zašleme Vám kopii. Objednávku můžete upravovat do doby než je odeslána. V jiném případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře zpětné vazby, nebo nám pošlete e-mail.


2. Prohlášení odmítnutí zboží

Spotřebitelé (§ 13 německého Občanského zákoníku - BGB) mají při nákupu zboží v e-shopech ze zákona právo na odstoupení od smlouvy podle následujících pokynů.

Právo na odstoupení od smlouvy pro spotřebitele

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.
Lhůta pro odstoupení od této smlouvy činí čtrnáct dní ode dne, kdy Vy nebo Vámi určená třetí strana (jiná než dopravce) získáte poslední zboží do fyzického držení.
Abyste mohli uplatnit své právo na odstoupení od této smlouvy, musíte nás (Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlín, Německo, fax: +49 30 208 478 250, e-mailová adresa: [email protected]) informovat o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy, a to jednoznačným prohlášením (např. v dopise zaslaném poštou, faxem nebo e-mailem). Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností.

Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje zaslat sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

Důsledky odstoupení od smlouvy

Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečných prodlev a v každém případě nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o Vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání nabízený naší společností). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použili pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčili jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další poplatky.

Pro zboží, které lze zaslat zpět normálně poštou, platí:

Jsme oprávněni zadržet vrácení platby do té doby, než obdržíme zboží zpět nebo než dokážete, že jste zboží zaslali zpět, podle toho, co nastane dříve.

Jste povinni zaslat nebo předat zboží neprodleně a v každém případě nejpozději ve lhůtě čtrnácti dnů ode dne, kdy jste nás informovali o odstoupení od smlouvy, a to na tuto adresu: Autodoc GmbH (Retoure - Lager R) Rhinstraße 132, 12681 Berlin, Německo.

Lhůta se považuje za dodrženou, pokud zašlete zboží zpět před uplynutím čtrnácti dnů. Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží.

Pro zboží, které nelze zaslat zpět normálně poštou (např. náhradní díly, které není možné zaslat v poštovním balíku), platí:

Odpovídáte pouze za jakékoli snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než je nutné k obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

- Konec pokynů pro odstoupení od smlouvy -

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

(Vyplňte tento formulář a pošlete jej zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od smlouvy.)

- Společnosti: Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlín, Německo, fax číslo: +49 30 208 478 250, e-mailová adresa: [email protected]
- Tímto odstupuji/odstupujeme (*) od se mnou/s námi (*) uzavřené smlouvy o koupi následujícího zboží (*)/poskytnutí následující služby (*)
- objednávka ze dne (*)/zboží obdrženo dne (*)
- jméno spotřebitele/spotřebitelů
- adresa spotřebitele/spotřebitelů
- podpis spotřebitele/spotřebitelů (pouze při sdělení na papíře)
- datum
________
(*) Nehodící se škrtněte.

Výjimky z práva odstoupit od smlouvy

V zákoně existují výjimky z práva odstoupit od smlouvy (§ 312g BGB), přičemž si vyhrazujeme právo, odvolat se na následující ustanovení: Právo na odstoupení od smlouvy neexistuje u smluv na dodání zboží, které není prefabrikováno a které je vyrobeno na základě individuálního výběru nebo rozhodnutí spotřebitele, nebo které je jednoznačně přizpůsobené osobním potřebám spotřebitele.

Právo na odstoupení od smlouvy neexistuje u dodávky zboží, které je po doručení vzhledem ke své povaze neoddělitelně smícháno s jinými předměty.
Dále Vás upozorňujeme na to, že máte podle § 357 odst. 7 č. 1 BGB povinnost nám nahradit snížení hodnoty vzniklé v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který byl nutný k obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. V judikatuře bylo rozhodnuto, že i zabudování součástek do automobilů je považováno za způsob, který není nutný.


3. Cenu, dodání a poštovné

Dodání v České republice:

Náklady na dopravu objednávek do 3000,00 Kč jsou 280,00 Kč. Nabízíme taky dopravu zdarma při objednávce nad 3000,00 Kč (kromě doručení do zahraničí, nadrozměrných nákladů a zálohy).


Cena doručení pneumatik - 0 Kč. V celkové částce objednávky není zahrnuta cena pneumatik. Bezplatné doručení se nevztahuje na nadrozměrné zboží a vyměnitelné položky. Bezplatné doručení nelze uplatnit pro balíky doručované mimo České Republiky. Pokud používáte způsob platby, jako například PayPal nebo platba platební kartou, nebudou vám účtovány žádné další transakční poplatky.

Doručení mimo Českou republiku:

Pro doručení do zahraničí se účtují následující poplatky uvedené níže. Jsou platné bez ohledu na objem objednávky a jsou pro nakupujícího závazné.

280,00 Kč pro Česká republika

Příplatek za nadrozměrnou zásilku:

Tyto díly jsou považovány za nadrozměrné: katalyzátor, vedení, potrubí nebo tlumič výfuku, závodní výfukové trubky, prahové lišty, křídlo spoileru, palivová nádrž, spoilery, spojka přívěsu, kapota motoru, kryt motorového bloku, kryt motoru, izolace motorového bloku a nárazníky.


Poplatek za nadrozměrný náklad v České republice činí: 570,00 Kč.


Nadrozměrné náklady jenom v rámci Německa:
1) Sběrné potrubí výfuku, katalyzátor, tlumič výfuku, závodní výfukové trubky: 136,00 Kč
2) Prahové lišty, palivová nádrž, křídlo spoileru, jiné spoilery, nárazník: 272,00 Kč
3) Kapota motoru, spojka přívěsu, kryt motorového bloku, kryt motoru, izolace motorového bloku: 408,00 Kč.


Dodatečné poplatky za nadrozměrný náklad do zahraničí (jiné státy):
Belgie: 734,00 Kč
Dánsko: 1006,00 Kč
Francie: 1006,00 Kč
Holandsko: 734,00 Kč
Itálie: 1278,00 Kč
Lucembursko: 734,00 Kč
Rakousko: 734,00 Kč
Slovensko: 842,00 Kč
Švédsko: 1278,00 Kč
Švýcarsko: 734,00 Kč


Dodatečný poplatek za nadrozměrný náklad platí pro každou položku zvlášť. Poznámka: Dodávka nadrozměrného nákladu do států, které nejsou v seznamu není možná.


Všechny uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.


Pokud si zvolíte možnost posouzení dílů odborníky zdarma, prodlouží se tím doba dodání o 24 hodin.

Poznámka:

Podmínky bezpečné objednávky se nevztahují na pneumatiky a na přepravu nadrozměrného zboží.


"Bezpečná objednávka":


Pokud využijete dodateční rozšíření s názvem "Bezpečná objednávka", rozšíříte tím vaše možnosti při uplatňování vašich práv při Právu na Zrušení objednávky. Za malý poplatek, pouhých 89,99 Kč / na jednu objednávku, vám nabízíme navrácení plné sumy za objednávku za poštovné zdarma při vrácení tovaru do 100 dní bez udání důvodu. Toto rozšíření je dostupné při posledním kroku objednávky - "Potvrdit". Je platné jenom v případě, že vrácený tovar je v průvodném balení a nebyl poškozen ani nainstalován. Prosím, berte na vědomí, že Právo na Zrušení objednávky se rozšířením "Bezpečná objednávka" nenahrazuje, ani se na něj neodkazuje.


Pokud budete chtít zboží vrátit použitím možnosti 'Bezpeční objednávka', proveďte následující kroky:

- Ve vašem osobním účtu na stránce EUautodily.cz nám zanechte žádost o vrácení produktu nebo nejdříve kontaktujte náš podpůrný tým.

- Náhradní součástku nám pošlete v původním balení spolu s přiloženou fakturou;

- Náhradní díly by měly být nepoužité, nepoškozené, a nenamontované.


Možnost Bezpečná objednávka lze uplatnit pouze na jedno vrácení na jednu objednávku.


Když od vás dostaneme náhradní díl, důkladně ho prozkoumáme. Pokud autodíl splňuje výše uvedené požadavky, součástku vyměníme za jinou nebo vám vrátíme peníze - dle vaší volby.


Podmínky možnosti Bezpečná objednávka se neuplatňují při nadrozměrném zboží, starých vyměnitelných náhradních dílech a pneumatikách. Kromě toho, podmínky možnosti Bezpečná objednávka se nevztahují na produkty z jiných vašich objednávek, pro které tato možnost nebyla aktivována.


Poznámka:

Bezpečná objednávka nezahrnuje pneumatiky a nadrozměrné zboží.


4. Platební podmínky

Kreditní karta:

Pro platbu kreditní kartou klikněte na tlačítko ""Koupit"". Budete přesměrováni na stránky systému ConCardis, kde budete mít možnost vybrat si způsob platby. Poté zadáte všechny potřebné údaje kreditní karty pro potvrzení platby. Po dokončení nákupu bude celková suma uhrazena z Vaší platební karty.

PayPal:

Po odeslání objednávky na našich webových stránkách, budete přesměrováni na platební systém PayPal. Musíte se přihlásit pomocí svého loginu a hesla pro zahájení platby. Chcete-li provést platbu přes PayPal, budete potřebovat účet v systému. V tomto případě nebudou přijaty další poplatky.


5. Výhrada vlastnictví zboží

Zboží je naším majetkem až do úplného zaplacení (výhrada zachovaného práva na vlastnictví zboží podle § 455 občanského Zákoníku).


6. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ a záruka za jakost

Práva z vadného plnění se řídí zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době 24 měsíců od převzetí. Toto neplatí mimo jiné u zboží prodávaného za nižší cenu pro vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním, na vady způsobené nesprávnou instalací věci či nevhodným používáním věci v rozporu s poskytnutými instrukcemi či provozními předpisy, u použitého zboží na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou zboží mělo při převzetí kupujícím, nebo vyplývá-li to z povahy zboží. Práva z vadného plnění rovněž nelze uplatnit v případě, kdy opravu věci provedla osoba, která nedisponuje oprávněním prodávajícího k provedení opravy a v důsledku této opravy došlo ke zhoršení vady.


V případě existence vad, má kupující práva dle § 2106 a násl. občanského zákoníku, je-li vadné plnění podstatným porušením smlouvy, resp. § 2107 a násl. občanského zákoníku, je-li vadné plnění nepodstatným porušením smlouvy. Výměnou zboží v době pro uplatnění práv z vadného plnění nezačíná tato lhůta běžet znovu. Právo na dodání nové věci, nebo výměnu součásti má kupující i v případě odstranitelné vady, pokud nemůže věc řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě nebo pro větší počet vad. V takovém případě má kupující i právo od smlouvy odstoupit.


Zárukou za jakost se prodávající zavazuje, že věc bude po určitou dobu způsobilá k použití pro obvyklý účel nebo že si zachová obvyklé vlastnosti. Tyto účinky má i uvedení záruční doby nebo doby použitelnosti věci na obalu nebo v reklamě. Záruka může být poskytnuta i na jednotlivou součást věci.


7. Likvidace/informace o zákon o baterie

Naše společnost je členem rozsáhlého recyklačního systému. Můžeme vám poskytnout nezbytné informace o recyklačních střediscích, kde můžou volně nakládat s produkty podle nařízení o obalech (VerpackV).


Baterie jsou vyrobeny z cenných materiálů, které ale mohou škodit životnímu prostředí, když nebudou recyklovány. Staré baterie se nesmí likvidovat v popelnici: měly by být recyklovány. Uživatelé jsou povinni dodat použité baterie na určená odběrná místa, a majitelé jsou povinni akceptovat staré baterie určené pro recyklaci.


garbage

Na obalu baterií určených pro recyklaci je symbol koše. Vždy pod symbolem popelnice jsou značky chemických prvků, které obsahují škodlivé látky:


Pb = olovo, obsahuje více než 0,004 % olova
CD = kadmium, obsahuje více než 0,002 % kadmia
HG = rtuť, obsahuje více než 0,005 % rtuti


Baterie koupené u nás, nám můžete posílat k vysoce kvalitní recyklaci. Proveďte označení na balíku ""Likvidace baterie"" a odešlete na adresu: Wemax Group GmbH & Co.KG, Französische Straße 12, 10117 Berlín.


Je to důležité!

Elektrická a elektronická zařízení nevyhazujte do komunálního odpadu. Spotřebitelé mohou předat zařízení do recyklačních středisek.


Adresa:

Wemax Group GmbH & Co.KG

Französische Straße 12
10117 Berlín


E-mail: [email protected]

Web: www.euautodily.cz


Režie: Max Wegner


Daňové identifikační číslo TVA: DE281524971

Registrace: HRA 46262 B, Soud prvního stupně Berlin-Charlottenburg.


8. Přijetí spalovacího motoru a olejů převodovky

Vezměte prosím na vědomí, že v souladu se zákonem jsou stanovené povinnosti, na naši adrese přijímáme spalovací motory a převodové oleje, olejové filtry a olejové či mastné odpady.

Příjem spalovacích motorů a olejů převodovky jsou zdarma. Prosíme, aby jste omezily e-mailové dotazy ohledně nákladů na služby, které jsou předepsány ustanovením GGVS (nařízení o přepravě ebezpečných věcí).


Berlín, Březen 2015